@ Astrid Weet ik,maar daar staat niet alles op (Bijv. leren springschoenen en nog wat dingen die je in de winkel wel ziet van Kentaur, maar niet op de site.)
Ja die bestaan ik heb zelf een hele mooie bruine... Als je een foto wilt zien kan ik je die mailen. Ik heb mijn hoofdstel bij Heja in Garderen gekocht..
Het is echt superfijne kwaliteit ik heb hem nu 2 jaar en hij ziet er nog als nieuw uit, het leer blijft heel soepel en heerlijk zacht
Misschien kan je beter even bellen van te voren of ze de hoofdstellen nog hebben, ik heb er 2 jaar geleden mijn hoofdstel gekocht maar misschien zijn ze inmiddels al uit de collectie.
Denk ook niet dat ze alle modellen hebben hangen, je kan ook een mooie op internet uitzoeken als er bij Heja niks speciaals hangt, en dan kan Heja dat voor je bestellen.
Succes ermee, hoop dat je een mooie vind, plaats je dan even een foto ?