Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
... Ze heeft natuurlijk een goed passend zadel. Ik zat met de vraag of ik onder een goed passend zadel ook een dik sjabrak en een fleecedekentje moet leggen. Het lijkt mij een beetje teveel van het goede... roest schreef:Wat dacht je van een passend zadel?


Alleen een dekje zou meer dan voldoende moeten zijn. rowo schreef:Op een manege zijn er zelden passende zadels voor de paarden. Ook hier in haaksbergen worden er gewoon dikke dekens bij onder gelegd. Die mensen die daar rijden hebben geen flauw benul en weten niet beter. Ze denken dat het goed is..
MissDonna schreef:goh manege in leusden toevallig?
heiditjj schreef:Als hij/zij er geen last van heeft met die dikke fleece eronder, waarom zou je dan een dikke pad kopen? Als je die over de fleece legt, komt het helemaal in de knel te zitten. En daarnaast ben ik het met roest eens, waarom geld uitgeven aan het paard van een ander (een manegepaard nog wel).
