Om een lang verhaal kort te maken, Balou heeft aan de aansingelkant drukplekken van de singel.
Ik heb eerst een neoprene singel zonder elastiek gehad, toen een neoprene met elastiek en ik heb nu een Thorowgood singel met aan 2 kanten elastiek, alleen gaat de drukplek niet weg!!!
Ik heb ondertussen een Mattes singelbontje gekocht, dat helpt wel wat!
Maar aangezien dat bontje ná het rijden vies is (zand,modder, water) en ik het iedere keer mee na huis neem om te drogen/wassen, kan ik het niet altijd gebruiken.
Kan het miss ook liggen aan het zadel?
Ik had dit zadel (JC Graphit DR) al toen ik Balou kocht, omdat het er nog goed uitziet wilde ik dit eerst gebruiken en dan sparen voor een nieuw zadel, ik heb wel het zadel laten passen op Balou zijn rug, en ze hebben er wat vulling uitgehaald.
Ik vindt het super vervelend voor Balou, ik merk als ik aan die drukplek met mijn vinger kom dat hij er pijn aan heeft.
Met aansingelen doet hij niets, niet bijten, weg lopen enz, helemaal niets!
Ik wil dit zo snel mogelijk verholpen hebben, wie kan mij hierin advies geven?