Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
harnessmaker schreef:Biomex is op ieder zadel leverbaar en is niet een zadel op zich.
Het is puur de andere zitting. Dat is tenminste wat mij in Duitsland is verteld......
Evelyne79 schreef:Ik een stubben scout op mijn verzorgtink liggen,
Ben er erg content mee.
Ik heb niet die biomex in het zadel erin zitten, dat vond ik niet nodig, ik heb geen rugklachten met rijden dus vond ik het geen toegevoegde waarde en daarbij werd het zadel weer een stuk duurder.
Ik was al boven mijn budget gegaan en met dat biomex zou dat verschil nog groter worden, ik heb er ook achteraf geen spijt van gehad, de scout zit zo al goddelijk, daar heb ik die biomex dus niet voor nodig
, ik stoot er mij ieder keer aan bij lichte draf ! Het ligt zeker wel aan mij , hoor maar ondertussen .... ai ai yutah schreef:harnessmaker schreef:Biomex is op ieder zadel leverbaar en is niet een zadel op zich.
Het is puur de andere zitting. Dat is tenminste wat mij in Duitsland is verteld......
De STUBBEN-BIOMEX zadelzit-technologie maakt het mogelijk om rugontlastend te rijden en biedt een maximaal comfort.
Het systeem kan ook optioneel bijgeleverd worden bij de meest bestaande zadelmodellen. Maar het is een wereld primeur en ik wou een polsen of er al iemand ervaring mee heeft . En de stubben scout lijkt mij ook héél comfortabel . Ik zoek een zadel waar ik zo een beetje vanalles mee kan doen . De stubben scout is ook heel vriendelijk voor de rug van het paard , wat ook een pluspunt is maar hij is niet in een 17inch te verkrijgen .
Citeer " Het zadel Scout ATPR is bedoeld voor de vele ruiters die zich niet op de prestatie-sport willen richten. ATPR staat dan ook voor Active Touring and Pleasure Riding. Daartoe moet het zadel aan twee criteria voldoen: de ruiter een buitengewoon aangenaam zitgevoel geven en daarboven een bijzonder paardvriendelijke pasvorm bieden. Dit doel wordt bereikt door het nieuwe “Trachten”-systeem van de Scout, dat de paarderug ontlast door de zit van de ruiter. Het “Trachten”-systeem verhindert dat een druk op de nieren van het paard uitgeoefend wordt. Dit systeem is gepatenteerd. Het zadel is ideaal voor alle vormen van vrijetijdsrijden, zeker voor de lange ritten met bepakking. De stootvaste lepelbescherming geeft het zadel zijn uniek uitzicht."
yutah schreef:Ondertussen heb ik een zadel gekocht , stubben mix met biomex , maar ik heb spijt van mijn keuze . Het zadel zit mij niet zo goed . Het gooit mij naar voor en omdat ik nog niet een zo ervaren ruiter ben is dat niet het ideaal . Maar de scout hebben ze mij niet aangeraden om dat het een endurence zadel en ik ga niet zo heel veel wandelen . Ik rijd meer in de piste , en dan zou dat geen goed zadel zijn voor bv te springen of dressuur . Het zadel doet mij ook zeer pijn aan mijn "venusheuvel", ik stoot er mij ieder keer aan bij lichte draf ! Het ligt zeker wel aan mij , hoor maar ondertussen .... ai ai
Ik denk dat ik het zadel ga ruilen , maar wat dan te nemen ?
yutah schreef:Evelyne79 schreef:Ik een stubben scout op mijn verzorgtink liggen,
Ben er erg content mee.
Ik heb niet die biomex in het zadel erin zitten, dat vond ik niet nodig, ik heb geen rugklachten met rijden dus vond ik het geen toegevoegde waarde en daarbij werd het zadel weer een stuk duurder.
Ik was al boven mijn budget gegaan en met dat biomex zou dat verschil nog groter worden, ik heb er ook achteraf geen spijt van gehad, de scout zit zo al goddelijk, daar heb ik die biomex dus niet voor nodig
Ondertussen heb ik een zadel gekocht , stubben mix met biomex , maar ik heb spijt van mijn keuze . Het zadel zit mij niet zo goed . Het gooit mij naar voor en omdat ik nog niet een zo ervaren ruiter ben is dat niet het ideaal . Maar de scout hebben ze mij niet aangeraden om dat het een endurence zadel en ik ga niet zo heel veel wandelen . Ik rijd meer in de piste , en dan zou dat geen goed zadel zijn voor bv te springen of dressuur . Het zadel doet mij ook zeer pijn aan mijn "venusheuvel", ik stoot er mij ieder keer aan bij lichte draf ! Het ligt zeker wel aan mij , hoor maar ondertussen .... ai ai
Ik denk dat ik het zadel ga ruilen , maar wat dan te nemen ?