Wat betreft de blouse, ik denk wel dat het mag maar weet wel dat het je punten kan kosten.
Wanneer een jury niet goed kan beslissen omdat iedereen even goed rijdt dan zal degene die er dan net wat proffesioneler uit ziet toch de voorkeur hebben. Ik zou die blouse dus zelf voor- en na de wedstrijd aan doen maar tijdens de wedstrijd voor een andere blouse (zonder reclame of mobiel nummer) kiezen.
Buitenzorg schreef:Vooralsnog rij ik komend jaar zeker nog geen WRAn wedstrijden, dus meer zeg maar onderling. Zouden de regels daar ook zo streng zijn?
Waarom start je dit jaar nog geen WRAN wedstrijden??
De WRAN heeft niet voor niets level 5 hoor!
Level 5 is voor beginners die nog geen wedstrijdervaring hebben. De manouvres zijn nog eenvoudig en alle onderdelen worden in stap en draf gereden.
Je kunt dus op het gemak wedstrijdervaring op doen en je hoeft niet ongerust te zijn dat je paard in de verkeerde galop aanspringt.
Gewoon inschrijven en rijden met die Haf
!
We hebben voor 18 mei en 31 augustus een wedstrijd gepland in Vrouwenpolder (optie) dus noteer het alvast maar in je agenda.
En in april hebben we eerst nog een wedstrijd clinic.
Is heel interessant, zeker voor de mensen die level 5 en level 4 starten, dus notereer die ook alvast in je agenda
.
Tijdens deze clinic krijgen de deelnemers tips en adviezen voor het rijden van een wedstrijd.
De uitrusting van ruiter en paard wordt besproken (wat mag wel en wat mag niet tijdens een wedstrijd)
Er wordt verteld hoe je punten kan scoren en er worden ook patterrns gereden met manouvres die in level 5 en level 4 voorkomen.
Gewoon alles dus om goed voorbereid op de wedstrijd van 18 mei te verschijnen.