ik kan even geen goed plaatje vinden, maar degene die ze heeft zal wel weten wat ik bedoel.. Deze beugels lijken me heel handig.. maar ik ben bang dat ze makkelijk los raken ofzo? heeft iemand hier ervaring mee??
Ik heb ze van Prestige, je bedoelt die beugelriemen zoals de wintec webbers neem ik aan.
Ik heb deze en ze bevallen goed. Hoef ze nooit in te vetten eigenlijk, leer blijft soepel en er zit nylon in, dus ze zijn ook sterk. Nadeel is wel de prijs: 89 euro.
ik heb ze van wintec, een paar zwarte lange voor aan dressuuzadel, en een paar bruine standaardmaat aan m'n springzadel. bevallen prima! ze knarsen een beetje in het begin, maar dat is snel over. vind ze erg prettig, en wil niet meer anders nu. de prijs viel me mee: 40e per set.
ik heb er van wintec gehad maar ze pasten niet goed onder mn zadel aangezien het haakje net ter hoogte van de onderkant van het zweetblad kwam. Ik was bang dat het dan snel zou beschadigt raken. Maar verder vond ik ze geweldig. Lekker dun en niks die in de weg zit.
Mijn bijrijdpaard heeft ze ook. Ik vind ze ideaal! Geen irritante gesp onder je been en makkelijk te verstellen. En ze schieten idd niet los, als je ze maar op de juiste manier vastmaakt.