Ik vind het erg moeilijk een goede singel voor mijn pony te vinden.
Dit omdat hij net een sharpei ( zo'n rimpelhond) tussen zijn voorbenen is wat snel voor knellingen en dus pijn zorg.
Zo heb ik als een gelsingel gekocht om mijn pony dus een plezier te doen, lekker zacht dacht ik. Maar die singel was zo stroef dat zijn velletjes dubbel gingen zitten ( zelfs na huid glad proberen te treken) dat hij heel raar door zijn bijde voorbenen ging zakken vanwege pijn. Dus die is 1x gebruikt maar nooit weer..
Ik heb een tijdje een kieffersilverline singel gehad en dat werkte echt fantastisch. Maar toen kocht ik een ander zadel wat langer was en paste de singel niet meer.. Heb hele zoektochten gedaan naar een nieuwe maar heb er nooi 1 van een meter kunnen vinden helaas..
Ik heb nu een neoprene singel (zoals dat spul in een pees beschermer) en dat gaat opzich wel goed maar hij word nog steeds boos bij het aansingelen. Eerder intreseerde hem dat geen moer dus is nog steeds niet goed, ook vond ik witte haren onder de singel maar dat kan welligt van het lusje komen. ( met zo'n ring voor hulpteugel)
Is er iemand die ook een pony/paard heeft met zoveel huid? En welke singel gebruiken jullie daarvoor? Wat raden jullie aan om eens te proberen?