) te kunnen meenemen op buitenrit. Blijft de tas mooi zitten of gaat dat beginnen botsten als je gaat draven? Kortom, wat zijn jullie evaringen ermee? Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

) te kunnen meenemen op buitenrit. Blijft de tas mooi zitten of gaat dat beginnen botsten als je gaat draven? Kortom, wat zijn jullie evaringen ermee? 
Lame schreef:Ik maak ze nog maar anderhalf jaarIk heb er ook eentje van Dabo... Maar moet eerlijk bekennen dat ik het nog niet uitgeprobeerd heb (heb dat ding al een jaar of twee denk ik... ).. Maar ga het zeker nog wel proberen..!
hihi
(€17,95 dacht ik)

rijden want mijn paard raakt nogal snel geirriteerd van dingen die op haar rug liggen en kunnen bewegen.