Begin juli heb ik een nieuw zadel gekocht (startrekk dressuur oude model), op dat moment paste deze perfekt en liep m'n pony er ook beter door.
Zelf kon ik na een aantal keren rijden nogsteeds niet goed zitten in het zadel, en had constant spierpijn.
Zadel dus weer aan de kant gelegd en m'n wintec IW weer gepakt, deze begon al weer wat beter te liggen.
Gisteren weer de startrekk erop gelegd, kon 2 vingers bij de schoft in doen, maar als ik m'n vinger iets verder naar achteren deed zat ie vast, en als m'n pony d'r hoofd naar beneden deed, knelde m'n vinger gewoon.

Heb nog 5 minuten gereden, maar vind toch echt dat dit niet kan.
Kan een beest in 1 maand tijd zoveel veranderen? ook nu ze net 2,5 maand drachtig is.
Doordat m'n pony een zeer korte rug heeft was het erg moeilijk een passend zadel te vinden, en ik was blij dat ik er een gevonden had.
Toch zit ik als een huis in de wintec, en dat kan ik van de startrekk niet zeggen.
Toch maar op zoek gaan naar een zadel welke ook zo'n vaste zit heeft?