welk bit voor mijn shetlander voor het mennen?

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
biancaatje23
Berichten: 2
Geregistreerd: 21-06-07

welk bit voor mijn shetlander voor het mennen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-06-07 15:17

Hallo ik heb even een vraag, voor mijn mini shet van 80cm heb ik laatst een liverpoolstang gekocht van harry's horse. Het is een bit van 10,5cm. Door dit bitje heeft mijn pony zn lagen in zn mond helemaal stuk.ik heb net gebeld naar Letty van www.letty.nl en zij adviseerd mij weer een liverpool maar dan met vaste scharen.Ik weet echt niet wat voor 1 ik moet kopen, er zijn zo veel soorten! weet 1 van jullie ook wat voor bit ik het beste kan gebruiken voor de kar? groetjes!

Stravero
Berichten: 6126
Geregistreerd: 29-11-05
Woonplaats: Noord brabant

Re: welk bit voor mijn shetlander voor het mennen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-06-07 18:03

Je hebt tegenwoordig ook soort "tape" dat je om je bit heen draaid. Dat zorgt ervoor dat het erg zacht wordt. Dat werkt als een soort "winegum" in de mond van de pony Lachen !

biancaatje23
Berichten: 2
Geregistreerd: 21-06-07

Re: welk bit voor mijn shetlander voor het mennen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-06-07 18:07

ja dat heb ik idd net gezien de divoza catalogus. Alleen heb ik me laten vertellen dat een liverpool stang met losse scharen slechter is dan 1 met vaste scharen, maar bedankt iig!!