Ik zit erover te denken mijn zadel (uiteraard door een goed bekend staand zadelmaker) te laten aanpassen, graag jullie mening hierover.
Het probleem is het volgende: Mn paardje heeft weinig schouder, weinig schoft, en is vrij rond (qua ribben). Ook is ze snel wat 'buikig'... Dit heeft als gevolg dat ik al snel zo ongeveer OP haar nek zit, wat de bewegingsvrijheid niet bevorderd

Ik zat eraan te denken om langere singelstoten er aan te laten zetten (heb nu veelzijdigheidkortjes) omdat naar mijn idee daarmee het zadel wat stabieler ligt (kan ik me ook inbeelden hoor

Ook heb ik het een en ander opgevangen over voorsingels.. maar kan me er niet een goed beeld bij vormen. Het zou in iedergeval het zadel achter haar schouder moeten houden.
Goed.. dat is dus de situatie, graag jullie mening/opvatting/ervaring hierover!
Alvast bedankt!