Ik ben nogal van het zadelloos rijden en wil in de toekomst een Braziliaans (?) zadel maken voor op een trekpaard. Ik weet niet of jullie het kennen of gezien hebben, maar ik heb zo snel ff geen echte naam of een plaatje bij de hand. Dit zadel is namelijk eigenlijk geen zadel, maar meer een verzameling schapenvachten bij elkaar. Zeg voor je en achter je een dikke rol en tussen jouw en het paard ook nog 1 of 2.
Mijns inziens is dit zo'n beetje het beste voor je paard als je toch een soort van zadel wil gebruiken. Het is tenslotte in feite gewoon zadelloos rijden.
Nou is mijn vraag natuurlijk: heeft iemand hier zo'n soort 'zadel' al eens gemaakt en heeft diegene dingen opgemerkt waar op gelet moet worden? Bijvoorbeeld wat voor soort vachten, dikte van de vachten, welke hulpmaterialen en de kwaliteit hiervan en of stalgaren sterk genoeg is voor zo'n constructie.
Hoor 't graag!