Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Scum schreef:Ik weet zeker dat er springschoenen zijn met een bontrand. Van de week nog iemand mee zien rijden.
Lenneke_ schreef:Zijn de springschoenen wel echt nodig?
Met iets anders bekappen/beslaan is het aantikken 9 van de 10 keer zo verholpen. Vraag je hoefsmid eens.
MyWishMax schreef:Mijn paard kreeg juist wondjes van het bultje tegen het draaien. Heb nu gewoon hele simpele neoprene zonder bultje en ze draaien wel maar schuren/irriteren niet
suus_romy schreef:Lenneke_ schreef:Zijn de springschoenen wel echt nodig?
Met iets anders bekappen/beslaan is het aantikken 9 van de 10 keer zo verholpen. Vraag je hoefsmid eens.
Probeer dit anders eens,Je hebt bont spring schoenen van Kavalkade en Eskadron, maar die zijn wel erg prijzig. De bontrand zit alleen aan de bovenkant van de springschoen geloof ik.
Succes ermee
inkepink schreef:wat lees je dit tegenwoordig toch vaak hier op bokt (en andere paardenforums) rijden met vanalles en nog wat aan/op en om je paard en daar problemen mee hebben.
Vraag jezelf eerst eens goed af of je die dingen allemaal wel nodig hebt? zoals hierboven gezegd kan de hoefsmid aantikken verhelpen, als dit niet de redenen is van het gebruik van springschoenen waarom dan wel?
inkepink schreef:Vraag jezelf eerst eens goed af of je die dingen allemaal wel nodig hebt? zoals hierboven gezegd kan de hoefsmid aantikken verhelpen, als dit niet de redenen is van het gebruik van springschoenen waarom dan wel?
Mistie schreef:Springschoenen voor achter?
Dat ken ik niet?