Het zit zo ik heb een tweejarige fjord gekocht die ik volgend jaar wil gaan inrijden.Western wel te verstaan.Aangezien een fjord meestal een moeilijke korte rug heeft om om een zadel te vinden.Wil ik er een op maat laten maken.En naar mijn weten was er iemand op dit forum die zadels maakte.Maar ik weet niet meer wie.
sablou ook geloof ik. Ik ben er niet zo in thuis als de kenners, maar is het verstandig om je 1e zadel gelijk te laten aanmeten aangezien je paard nog gaat veranderen qua bespiering en bouw?
3 jaar is ook nog jong genoeg om na een paar jaar er achter te komen dat het pas-gemaakte zadel niet meer past. Een jaar of 5 geeft een betere paskans op de lange termijn.
Veel keus in zadelmakers heb je niet in NL, 2 zijn er al genoemd. Wil ik nog aan toevoegen dat Evelien van Eurohorse samenwerkt met een Duitse zadelmaker en dus aan huis zadels inmeet. Verder zit er in het zuiden nog een, maar daar ben ik de naam even van kwijt.
Over zadelmakers is al genoeg geschreven ondertussen, duik eens in de archieven van Bokt
Je zou inderdaad een betere kans hebben op een mooi passend zadel dan op 3 jaarige leeftijd, aangezien het paard dan ook nog groeit. Sablou maakt zadels