Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
MarchaL schreef:Ik heb 3 jaar rondgereden met een Wintec 500 VZH. Opzich een fijn zadel, het is lekker licht, makkelijk te onderhouden en ze hebben een prima prijs-kwaliteitverhouding. Ik vond het wel een nadeel dat de kussen maar weinig aangepast konden worden en echt comfortabel vond ik hem ook niet. Vooral met lange ritten reed ik mezelf al snel door. Dit was echter goed te verhelpen dmv een seatsaver.
Op bokt lees ik regelmatig verhalen over vroegtijdige slijtage, ik heb hier zelf eigenlijk nooit last van gehad. Na 3 jaar intensief gebruik zag mijn zadel er nog erg netjes uit, ook de singelstoten waren nog als nieuw.
Citaat:springzadels: komt in de buurt van de slechtste ooit. (krijg last van mn rug, doorrijden en ga maar door
AaronYve schreef:je bedoelt die kussentjes hé?
zijn die dan wel weer makkelijk op te vullen of juist niet?
AaronYve schreef:(is toch die met kunstleder? of zit ik nu fout?)
prijs/kwaliteits verhouding is goed? ik bedoel, dus het zijn wel meestal goedkoperen zadels, maar ik hoef niet na een jaar al iets te laten vervangen oid?
Citaat:Ze zijn opzich wel vrij makkelijk op te vullen (volgens de zadelmaker Knipoog) maar het zadel kan (op de boom na) praktisch niet aangepast worden.
aafje87 schreef:En daar is mijn zadelmaker het weer niet mee eens!!Hij zegt dat een wintec op eigenlijk elk paard aan te passen is. Ook wat kussen etc betreft.(wolgevoerd)