Vandaag wilde ik weer eens een sprongetje maken en heb daarvoor het oude vzhzadel uit de kast gehaalt, omdat springen met een dressuurzadel me toch niet optimaal leek, en ach, zo heel slecht lag het zadel niet.
Maar na het afzadelen schrok ik me toch een hoedje! Aan de ene kant van zijn rug zaten bulten, een stuk of 4, echt drukplekken.
Nu vroeg ik mij af of dit komt van dit ene uur springen met het vzhzadel, of dat ik gewoon blind ben geweest en deze drukplekken er al zaten van het dressuurzadel.
De plekken zijn me tot nu na het rijden nooit opgevallen, en met poetsen voor het rijden ook niet, terwijl ik dat toch grondig doe. Maar het leek me zo stug dat die plekken er na een uurtje zitten? Dressuurzadel past naar mijn weten perfect.
Ben benieuwd! Vzhzadel komt de kast anders niet meer uit.
