Heeft iemand evaring met deze singel? Het lukt me nu niet om een foto te plaatsen, maar het is niet glad neopreen maar wat bobbelig, kost ong. 20 euro
Bij mij komen de gespen voorbij het neopreen, dat zit niet echt lekker voor het paard. Bij de ruitershop hadden ze nog niet eerder klachten erover gehad.
ja ik heb er eentje. Mijn paard was er dus erg gevoelig voor en kreeg er een bult van. Maar weet niet hoe dat bij andere paarden is. Ik heb inmiddels een andere singel en daar heeft ze geen last van.
Mijn paard kon niet tegen een lerensingel hiervan kreeg hij wondjes en toen heb ik de neopreensingel gekocht en sindsdien heeft hij er geen last meer van.
Nee, ik heb met mijn VZH singel van 120 cm ook dat mijn gespen niet voorbij de stof komen. Dit lijkt me niet erg prettig voor je paard bij een dressuurzadel. Zelf heb ik geen dressuurzadel dus ik heb geen ervaring met deze singel.
Ik heb deze singel ook, de gespen komen bij mij ook niet voorbij het neopreen. Vindt het wel een fijne singel opzich, snel en makkelijk schoon te maken.