Wat is de jouwe? Bij mij toch wel de Anky Pads... Liggen erg mooi en lekker op mijn paard, maar dat is niet bij iedereen zo. En waarom is het jouw favoriete dekje?
Anky, omdat ze zo snel droog zijn en wat je er ook mee doet, ze blijven zo lang mooi! Ik heb al 4 jaar een donkerblauw anky dekje, hij lijkt nog net nieuw(wordt intensief gebruikt!)
HH Roze, vind hem gewoon erg leuk, en hij ligt goed op de rug van Farouche. Schuift niet En de BR Pads vind ik minder leuk, maar Farouche droogt er aardig snel onder
Voor mij is dat de BR Event,ik heb er nu drie. Ze zijn mooi (met bies en koord en te verkrijgen in leuke kleurencombinaties) en makkelijk te wassen (niet zo stug). En de prijs is ook nog redelijk,een echte aanrader.