Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
JoviBan schreef:Je kunt beter niet op zoek gaan naar een bepaald merk zadel. Beter is om een goede zadelmaker/passer te laten komen en verschillende zadels gaan passen en proberen, en op basis daarvan (en de kennis van de zadelmaker/passer) je keus maken.
Daarbij is het wel handig dat het een zadel is die hier en daar bijgesteld kan worden, omdat een jonge pony nog groeit en spieren zal opbouwen. Maar dit kun je allemaal bespreken met de zadelmaker/passer.
Bolhvj schreef:oke bedankt. Ik heb alleen nog 1 vraag. een vriendin van mij adviseerde ook om eigenlijk ook te gaan kijken naar een 2de hands zadel maar die maar een paar keer gebruikt is zodat het leer al wat soepeler is en ook lekkerder zit is dit ook slim of kan dit problemen hebben met de rug van de pony omdat het misschien een andere vorm heeft?
fjordnina schreef:je zou ook naar een barefoot kunnen kijken. Voor een jonge pony kan het ideaal zijn. 2ehands zijn ze compleet voor 400/450 euro te krijgen.
Bolhvj schreef:wat vinden jullie van een 2dehandse thorowgood griffin?
Bolhvj schreef:wat vinden jullie van een 2dehandse thorowgood griffin?