Hier wat informatie over mijn pony zodat jullie een beetje een idee hebben

Ik zoek nu dus een dressuurzadel met geen extreem diepe zit omdat ik geen keilkussens wil (ivm haar korte rug). Op het moment kan ik er niet meer dan 1300-1400 euro aan uitgeven (ik neem aan dat je daar al best een redelijk zadel voor hebt, maar als er bijv. alleen een duurder zadel zou zijn dat past ben ik wel bereid om nog even verder te sparen).
Mijn pony heeft een erg moeilijk rug en bijna alles schuift naar voren. Ik ga uiteraard wel meerdere zadels laten passen, maar ik wil toch ook zelf alvast een beetje rondkijken. Ik zat er ook aan te denken om een ponyzadel te proberen (van passier, stubben of prestige?) omdat je dan voor wat minder geld ook wel goede kwaliteit hebt, en 16 inch.
Heeft iemand nog ideeën? en weten jullie trouwens hoe de zadelpasservice bij het drunens ruiterhuis of emmers (in belgie) is?