wat is daar het nut van?

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
YDWINE schreef:Ze geven geen steun en nagenoeg geen bescherming, wat bvb peesbeschermers wel doen. Ze zullen wel wat beschermen als het paard zich licht aantikt, maar niet als het zwaarder aantikt.
De pezen worden er warm onder, wat eigenlijk niet zo goed is, het is dus belangrijk om bandages te nemen waarbij er zweet wegkan.
Remember schreef:Ik gebruik ze omdat ze het been heel mooi rondom beschermen, ik heb geen zin in (schaaf)wondjes, ik wil wel dat áls ze zich aanraken ze het voelen (want er ging dus iets fout, moeten ze van 'leren'), maar niet dat ze er wat aan over houden. Dressuur hoort toch wel redelijk beheerst te gaan, dus een harde schaal om te beschermen vind ik niet zozeer nodig. Buiten of met een sprongetje doe ik wel peesbeschermers om.
Scum schreef:Het nut van bandages... Ik gebruik ze als mijn paard een blessure heeft waarvoor hij gebandageerd moet worden als tegendruk (met onderlappen natuurlijk).
Ook gebruik ik ze na een cross. Dan smeer ik klei op de benen van het paard, daar overheen natte kranten en dat bandageer ik. Na een paar uurtjes is de koelende werking van de klei weg en dan haal ik de bandages er wel weer vanaf, anders gaat de temperatuur juist weer oplopen.
Skitter schreef:YDWINE schreef:Ze geven geen steun en nagenoeg geen bescherming, wat bvb peesbeschermers wel doen. Ze zullen wel wat beschermen als het paard zich licht aantikt, maar niet als het zwaarder aantikt.
De pezen worden er warm onder, wat eigenlijk niet zo goed is, het is dus belangrijk om bandages te nemen waarbij er zweet wegkan.
Wat bvb peesbeschermers ook wel doen
cantlover schreef:bandages hebben geen enkele nut!! Een paard van een vriendin heeft er zelfs een blessure door opgelopen!!