Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
mirkip schreef:waar zijn die te bestellen?
dierfysio schreef:ik heb die geel/zwarte zadelklem; ideaal ding! tip: zet er als slot een discusslot (zo'n schijf, te koop bij bouwmarkt voor een tientje) op, want die krijgen ze lastiger open dan een gewoon hangslot.
verder heb ik een zgn. 'kostbaarheden buitenshuis' verzekering afgesloten. bij CB (even Apeldoorn bellen), voor 7e p/mnd ofzo. Daarmee is mijn hele ruiteruitrusting gedekt. het moet dan wel achter 2 sloten liggen (slot op zadelkamer en slot op kast en zadelklem+slot), en er moeten sporen van braak zijn.
Gelukkig heb ik het nog niet nodig gehad! Moet er niet aan denken...
Areke, heb je al op marktplaats.nl gekeken voor een nieuwe diamant? natuurlijk zijn niet alle tweedehandsjes gejat
de meeste zijn te koop wegens stoppen met sport of niet passen op nieuwe paard. ik heb zo ook mijn luxor gekocht; heel fijn en een stuk goedkoper dan een nieuwe (kun je vh uitgespaarde geld weer hoofdstel etc. kopen!)
wens je veel sterke toe, vind het enorm rot voor je!