Ik heb een potje blanke hoeflak: hoof polish van Fiebings.
Als ik deze op zijn mooi gepoetste hoeven heb gesmeerd glanst het goed, alleen maar voor 5 minuten! Daarna wordt het al dof! Ik laat hem lang genoeg drogen. Iemand enig idee of ik iets verkeerd doe of is dit normaal? Ik zou het persoonlijk wel fijn vinden als je het er met het opzadelen op kunt smeren en dat het dan nog mooi is als je de ring in gaat. Werkt een ander merk misschien beter?
Heb laatst wel ergens een soort van 'nagellak' gezien voor op de hoef.. Dat moet je er achteraf ook afwassen, stond op de verpakking. Ik weet niet welk merk of iets, maar ze verkochten het bij Hyporama.
dat probleem heb ik ook, alleen ik vraag me steeds af waarom ik zoveel moeite doe om haar hoeven te laten glimmen, want als ik heb losgereden zie je het al niet meer. maar ik gebruik altijd olie die is overgens ook wel vrij snel ingetrokken.