Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
jokari schreef:de site van wintec zelf :
http://www.wintec.net.au/products/index.html
voor zover ik weet, als je een dressuurzadal wilt, en je zou 'vanaf' de pro gaan zoeken, blijven er maar 2 modellen over, nl de pro zelf en de echte Isabelle Werth. Persoonlijk vind ik die laatste het van het, maar die kost ook wel een pakje meer natuurlijk.
Op kapaza staan soms wel wintecs te koop, daar eens kijken voor een tweedehands ?
Ramsesje schreef:heb je goed uitgelegd aafje
Ik heb een isabel werth (wel Bates dus de leren utivoering) ben er echt heel blij mee, maar mn lesgeefster kan er dan weer niet meerijden.
Bitch schreef:@Aafje : Afgestuurd in Wintec ?![]()
inge_aryn schreef:Ik heb een wintec 500 VZH zonder cair. Ik ga deze gebruiken voor het inrijden.
Mijn zadelmaker is niet zo gek van het cair systeem, die alle nieuwe wintec zadels hebben. Een andere zadelmaker vindt het cair systeem weer wel makkelijk aan te passen. Even met jouw zadelmaker overleggen wat hij het handigst vindt.
Ikzelf vind de wintecs die niet zijn overtrokken met suede makkelijker in onderhoud, vooral wanneer ze nat regenen. Wel moet ik toegeven dat ik ze met suede heerlijk vind zitten.
aafje87 schreef:Het "fabeltje" dat een wintec op elke paardenrug past door de verwisselbare boom is dus niet waar!!