Ik rijd op een Kadet zadel..! niet de hoogste prijsklasse.. Maar wel van goeie kwaliteit! Hij is 2e hands gekocht maar ziet er na een jaar of 5 nog harstikke goed uit! en rijd btw ook nog eens fijn!
Wintec Pro (Isabella Werht) Dresuur, heerlijk Wintec sport VZH, ook super Merkloos dressurzadeltje, rijd heerlijk maar kan beter Merkloos VZhtje/spring, redelijk
ik heb met honderden gereden en ben er nog steeds niet uit welke ik nou het fijnste vind. Eigenlijk vind ik ze allemaal wel fijn. Frappant alleen dat ik de duurste het minst fijn vond
Ik heb een Stubben Colombo dressuurzadel van waterbuffelleer (uit '77, toen mocht dat nog ) en een bruine Stubben Siegfried KII-nog-iets van 2 jaar oud. Bevallen echt super Ze zijn compleet op maat gemaakt voor mijn paard en allebij heerlijk vlak
had een Thorowgood Selecta....heerlijk zadel....en kon hem veranderen in vzh, dressuur of springen, wat ik maar wilde. zat ook lekker zacht en zeer mooie ligging op rug. totdat mijn paardje helemaal ging veranderen van bouw Nu een Barefoot. zat al tijden te twijfelen en uiteindelijk toch gedaan. Had ik jaren eerder moeten weten, nooit weer anders ik ben toch geen type die graag wedstrijden afloopt met paard,is mijn paard ook niet geschikt voor dus lekker recreatief.
Ik heb een Wintec 500 VZ maar hoop over een maandje of 2 een nieuw zadel te kunnen kopen. Met de Wintec is opzich niks mis maar ik zou graag een zadel hebben dat mij meer steun biedt.