Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Dees schreef:Wat ongelooflijk dat je hier uberhaupt naar vraagt!
Liedje schreef:[naam verwijderd] schreef:Wat ongelooflijk dat je hier uberhaupt naar vraagt!
Dit slaat dus nergens op. Ze zegt toch dat er mensen zijn die daar anders over denken? Haar eigen mening haal je hier niet uit hoor
.
Cinnepin schreef:Hay hay,
Wat vinden jullie van het rijden op een zadel met een gebrokenboom?
Er zijn namelijk mensen die zeggen dat het geen kwaad kan en er zijn mensen die zeggen dat het dus slecht is, ik heb me er nooit zo mee bezig gehouden maar na een gesprek van vanavond ben ik er eens over na gaan denken en ben ik toch van mening dat je dan je paard aan gord rijd, wat denken jullie?
Dees schreef:Ik open toch ook geen topic met "mijn paard heeft koliek, maar de wedstrijd is morgenvroeg, zal ik toch starten?".
Sommigen dingen zijn gewoon not-done, daar heb je geen feedback voor nodig.
Quellian schreef:Ik ben het zeker met je eens dat je op die manier je paard aan gort rijdt.
_Nicky schreef:Aan een zadel met een gebroken boom heb je niets meer, dus het lijkt me niet erg goed voor de rug.
Flying_Angel schreef:_Nicky schreef:Aan een zadel met een gebroken boom heb je niets meer, dus het lijkt me niet erg goed voor de rug.
Je hebt er 1 ding aan, versiering