Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
) Barvrouwke schreef:Een mentuig is veel werk, zeker als je een keer flink door de blubber gaat! Je bent toch zeker wel een 3/4 uur bezig als je het niet regelmatig bijhoud. Voor 2 euro zal ik er nog niet eens over nadenken.
5 hoofdstellen is ook wel een uurtje. 15 a 20 euro totaal. Moeten ze zelf maar uitvechten hoe ze het verdelen.
afhankelijk van dat de prijs bepalen lijkt me? Fredt schreef:Een meisje bij ons op stal vet het tuig van een stalgenootje 1x in de maand in. Het gaat om 1 zadel en 1 hoofdstel. En daar krijgt ze dus 20 euro per maand voor!
Zoals veel mensen al zeiden: met hoeveel zijn ze:P Als je in totaal gewoon 15 euro geeft of zo.. Fredt schreef:Een meisje bij ons op stal vet het tuig van een stalgenootje 1x in de maand in. Het gaat om 1 zadel en 1 hoofdstel. En daar krijgt ze dus 20 euro per maand voor!
Da's veel..