Mijn bridle2fit heeft ondertussen ook wat onderdelen van andere merken verzameld en vice versa. De meeste merken gaan prima samen. Ik heb alleen geen BR, dus ik weet niet of die ook onder de 'standaard' maten valt.
Grootste probleem waar we wel eens tegenaan lopen met onze mix&match is dat de neusriem 1 of 2 gespen heeft voor aan of om het kopstuk.
Pfoe, van de meeste weet ik het merk niet eens meer. Volgens mij zit er een Dyon kopstuk ergens bij. En een Equibling neusriem. Anderen hebben juist B2F kopstukken. Bakstukken van zowel B2F als "merkloos". En nog wat andere onderdelen.
Anoniem
Geplaatst: 10-08-23 19:24
ziezoziezo22 schreef:
Kun je een br hoofdstel combineren met bridle2fit onderdelen . Hebben die de zelfde afmetingen
Als alles je paard past, waarom niet?
Mocht je paard nu opeens groen worden en regenbogen gaan mesten, dan zou ik eens naar die combi kijken, maar het gaat hier om hoofdstellen, net zoals jij twee setjes kleding mixt die je afzonderlijk zijn aangeraden in een winkel.