Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Pumpkinbroes schreef:Ja ik zit zelf in KN zadels het beste, tenminste dat dacht ik.
Een nieuw paard pastte in geen enkele van mijn KN zadels, was ook niet passend te krijgen volgens de zadelmaker.
Heb nu voor hem een kent en masters en ik vind het redelijk vergelijkbaar qua zit.
Ik heb in veel zadels snel last van mijn gewrichten.
Kent en masters en KN dus niet.
Ik heb ook nog een symfonie met wijde boom (verwijd in de pers) die ik binnenkort wil gaan verkopen, was er nog niet aan toe gekomen.
Scum schreef:KN is inderdaad heel fijn. Allegro of Tango zijn vergelijkbaar maar lastiger aan te komen.
Je zou eens contact kunnen opnemen met het Gareel. Ik zie op dit moment geen KN op hun site staan maar ze hebben die wel vaker.
Scum schreef:Waarom mocht de Allegro dan niet? Volgens mij zijn ze nagenoeg hetzelfde alleen de Tango heeft andere singelstoten. Zo is het mij verteld door de zadelpasser.
De Symfonie is wel een ander zadel. Vlakkere zit en ik zie ze ook vaak te koop 2e hands maar mensen zijn er niet zo happig op.
Esperanza schreef:Ik woon in KN landJe zou hem zelfs nog naar mij kunnen laten opsturen en dat we m voor je meenemen naar NL. Mijn man gaat rond de 20e naar Nederland. Dan zou hij daarna in Apeldoorn liggen.
Verzenden van Oostenrijk naar Nederland duurt lang en is best duur.
moonfish13 schreef:Beter de goede en bruin dan blut.![]()
Mijn pony’s zadel was appeltjesgroen, baas boven baas.
Charmaine schreef:Heb je al eens contact opgenomen met Hans Zuidweg van Bestfit? Hij heeft meegeholpen met het ontwikkelen van de KN Tango. Heb zelf jarenlang gereden met een KN Tango SY, die heeft de zweetbladen wat meer naar voren gesneden als ik het goed heb. En hij heeft ook een account hier op bokt, Bestfit geloof ik.
hoogendroog schreef:Bielsje: bij wie laat je de boom aanpassen naar een aanpasbare boom? Klinkt als een geweldige oplossing voor onze KN's.