Ik heb een wit/ schimmelkleur brede pony ( nou ja vaak ook zwart vh rollen
 ) en ik vind de lichtbruin/cognac kleur van ninon schutte erg mooi. Zeker als ik dat combineer met donkerbruin randjes of witte stiksels. Echter lees en hoor ik dat cognac kleurige zadels vaak wel lastig zijn in de zin dat t snel vlekken geeft van rijlaarzen/ chaps, het moeilijk is om een bijpassend hoofdstel en singel te vinden zijn en dat t verkleurd in de loop der jaren.De donkerbruine versie van ninon schutte vind ik erg naar zwart neigen.. bij het ghost zadel kan ik zowat uit alle kleuren van de regenboog kiezen.
Momenteel heb ikeen lichte voorkeur voor het schutte zadel omdat het toch net even lekkerder zit. Ik wil nog even de voors en tegens tegen elkaar afwegen en dan de keuze maken.
nu mijn vraag:
Zijn er mensen met een wit paard met lichtbruin/cognac kleurige zadels en met donkerbruin kleurige zadels? wat is jullie ervaring en waarom heb je specifiek voor die kleur gekozen? hebben jullie foto s ervan?? ben heel erg benieuwd naar jullie combi's




 gebruik deze op zowel schimmel, vos en zwart.



                                                         
 nu heeft dit zadel ook wel apart leer, een soort nubuck. Het blijft verder wel mooi. Bijpassende hoofdstellen heb ik in zowel de donkere als lichtere kleur prima kunnen vinden. 
                                                         