Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Bowo schreef:De juiste boomwijdte is slechts 1 van de factoren die meespeelt bij een passend zadel.
Een van de belangrijkste dingen is de vorm van de boom en die kun je niet aanpassen. Dat is gewoon de boom waar het zadel omheen is gebouwd.
De ene boom is bijvoorbeeld ronder en pas dus meer bij holle ruggen, de ander is rechter en past dus beter op een rechte rug.
Ik zou vooral je zadelmaker laten komen. Die kan de vorm van de rug van jouw paard beoordelen en daar een zadel bij zoeken.
Vantevoren een zadel uitzoeken omdat die fijn lijkt, werkt niet
Bowo schreef:Ik ben zelf niet bekend met massimo, maar in welk opzicht verschillen de meningen?
Harry Dabbs en Schutte zijn trouwens ook fijne zadels met korte kussens
Hubbels schreef:Bowo schreef:Ik ben zelf niet bekend met massimo, maar in welk opzicht verschillen de meningen?
Harry Dabbs en Schutte zijn trouwens ook fijne zadels met korte kussens
Op mijn vorige tinker had ik inderdaad een zadel van ninon,maar die zijn rond de 3000,wil eerst eens kijjen of ik rond de 2000 kan uitkomen
Wbt het massimo zadel, de 1 zegt, dat het niet geschikt is voor mijn nieuwe tinker en de ander zegt dat ze , door hun enorme diversheid aan boommaten en verschillende kussen, uitermate geschikt zijn voor kuodbloeden.
Maar goed ,ik laat sowieso een zadel aanmeten, ga echt niet zelf lopen klooien
Harry Dabs ken ik niet, zal eens googlen, dank voor de tip