Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
NatasjavE schreef:Heel eerlijk...ik zou ze niet zelf thuis wassen.
Je wasmachine trekt dat dikwijls niet. Als je wasmachine stuk gaat is dat duurder dan wegbrengen naar een dekenwasservice.
Of je moet hem echt zeer goed haarvrij maken(knap als het lukt)
Zamba schreef:NatasjavE schreef:Heel eerlijk...ik zou ze niet zelf thuis wassen.
Je wasmachine trekt dat dikwijls niet. Als je wasmachine stuk gaat is dat duurder dan wegbrengen naar een dekenwasservice.
Of je moet hem echt zeer goed haarvrij maken(knap als het lukt)
Als de dekens gewoon goed haren vrij zijn is er toch niks anders aan dan een volle wasmachine?
) was ik gewoon thuis. Mijn paard staat in een kudde en sloopt ze toch binnen een seizoen, dus als hij dan niet waterdicht blijft in de wasmachine geeft dat niet zo ontzettend. Ik behandel ze dan ook niet meer. Ik heb nog nooit meegemaakt dat de deken dan niet meer waterdicht is. Dobbelicious schreef:Je kunt speciaal waterdicht-maak-spul kopen. Wordt ook gebruikt om winterjassen mee te wassen. Bij de betere sportzaak of ANWB wel verkrijgbaar. Kruidvat heeft ook spuitbussen om na het wassen stoffen waterdicht mee te maken. Ik weet dat de scouting die wel gebruikt om de tenten mee in te spuiten.
).