_Roxanne schreef:SD Design! Destijds besteld omdat dat een van de weinige merken was die hoofdstellen in maat X-full leverde en ik heb me verbaasd over de kwaliteit voor dat geld. Kopstuk is zeer fijn gevormd en zacht, alle paarden die ik ermee reed gaven aan het prettig te vinden
Welk type heb jij van SD design? Ik heb in het verleden een hoofdstel willen samenstellen. Kreeg helaas geen reactie van twee webshops. De winkel bij mij om de hoek is geen leverancier meer. Een andere winkel rekende rond de 15 euro verzenden etc.. dus ben uiteindelijk afgehaakt. Mede omdat ik het kopstuk van het halster dat ik een tijd terug besteld had erg dik en daardoor wat stug vond.
sanso schreef:Fairfield Chester, een van de zachtste kopstukken die ik ooit in handen heb gehad en nog betaalbaar ook.
Haha grappig, fairfiels is Hooks toch? Het hoofdstel dat ik besteld heb is van de dure hookslijn, maar heeft helaas dus een kopstuk dat niet lekker past. De ooruitsparing zit te dicht tegen elkaar aan ondanks dat het maar full is.
Capriootje schreef:Schockemohle (select & mix serie) is ook echt heel zacht

Thanks! Ik ga eens kijken of die los te koop is.