Ik vroeg me af of mensen tips voor mij hebben waar ik dat kan laten aanmeten en wat voor merken zadels geschikt zijn.
Ik wil geen boomloos zadel. Een zadel met monoblad lijkt me wel interessant.
Ik heb gekeken naar de eq flapless wat me ook wel erg interessant lijkt omdat ik zowel dressuur als endurance doe en die zadels kun je de zweetbladen afhalen of terug aan doen indien nodig. Ik hou ook wel van zoveel mogelijk direct contact met het paard. Maar die zadels beginnen ergens bij 5000 euro geloof ik en dat is me echt veel te gek.
Ben geen fan van een hele vaste zit of hele grote dikke wrongen. En ben niet zo groot met mijn 1.60 dus lange zweetbladen is ook niet zo geschikt.
Ruglengte is met 42cm wel een dingetje. Dat zou 16 inch zijn maar ik heb het vermoeden dat ik daar niet in ga passen al weet ik het niet zeker, maar het lijkt me wel erg klein.
Kortom bij welke zadelmaker en welk merk zadel moet ik zijn?
Ik heb nu toevallig een 2ehands prestige Venus K van 17 inch op het oog. Ben wel benieuwd of iemand daar ervaring mee heeft. Dan hoor ik het graag
