Op korte termijn wil ik voor het eerst mijn paard laten kennismaken met een zadel. Maar omdat deze in mijn ogen direct goed moet passen, werk ik mijzelf in een lastig parket.
Een zadel aan laten meten, gaat 1. Heel veel stress geven zo bij een eerste keer, en 2. Over een paar weken niet meer passen.
Maar tòch, hij moet ook bij de eerste keer passen. Het zou zonde zijn als ze er een slechte ervaring aan over houdt.
Hoe hebben jullie dit aangepakt? Ik heb nog 2 zadels liggen, maar waren beide voor een pony. Die zal dus naar verwachting wat smal zijn. Ik zit nu te tobben wat is wil, een boomloos zadel misschien? (Ghost) Tot dat ze wat meer spiermassa heeft opgebouwd, en dan eentje laten aanmeten?
Of 1 maal een zadel opleggen waarvan ik niet weet of deze past, zodat ze het kent, en vervolgens een laten aanmeten?
Wat doen jullie of wat zouden jullie doen?
