Hoort een zadel (boom) iets flexibel te zijn?

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Simbaa
Berichten: 4012
Geregistreerd: 17-12-04

Hoort een zadel (boom) iets flexibel te zijn?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-04-18 20:01

Zoals de topicvraag is, hoort een zadel flexibel te zijn? Vandaag deed ik met mijn zadeld de “is-mijn-boom-gebroken-test” door hem op mijn bovenbeen te laten rusten en de achterkant naar me toe proberen te halen.

Tot mijn schrik lukte dit een beetje. Ik kon het zadel niet dubbel vouwen, maar toch was het enigzins flexibel. Ik schaam me om te zeggen dat ik dit nog nooit eerder geprobeerd heb, dus ik weet niet of een beetje flexibiliteit normaal is?

Ik zal het zadel goed na laten kijken hoor, maar ik vroeg me af of dit zeker einde verhaal is?

Gaat trouwens om een Stubben springzadel.

x_Milou

Berichten: 2699
Geregistreerd: 17-03-09

Re: Hoort een zadel (boom) iets flexibel te zijn?

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-04-18 21:28

Het kan wel dat je Stubben een flexibele boom heeft, mijn Kingsley heeft dit namelijk ook en die boom komt uit dezelfde fabriek. Weet je welk model je hebt? Dan kun je dit vast wel ergens opzoeken, staalgeveerde boom heet dat geloof ik.

Simbaa
Berichten: 4012
Geregistreerd: 17-12-04

Re: Hoort een zadel (boom) iets flexibel te zijn?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-04-18 22:16

Dat is een goede tip! Dank! Het is een Stubben Siegfried volgens mij, maar dat kan ik voor de zekerheid wel nazoeken. Ik ga eens op onderzoek uit.

Simbaa
Berichten: 4012
Geregistreerd: 17-12-04

Re: Hoort een zadel (boom) iets flexibel te zijn?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-05-18 13:35

Uiteindelijk open laten halen en niets aan de hand :)