Ik heb voor mijn D-pony een nieuw zadel. Toen dit werd aangemeten lag er een Eskadron 'velvet ornaments' dekje onder. Dit is een vrij dik dekje maar ik heb eigenlijk niet zo veel dikke(re) sjabrakken. Het 'velvet' dekje had ik dan ook graag in 1 van de 2 andere kleuren besteld maar ik kan het nauwelijks in full dressuur nog vinden.
Dus, indien jullie een dekje weten dat aan volgende eisen voldoet, hoor ik het graag! - ongeveer dezelfde dikte als het Eskadron velvet ornaments dekje - niet drukken op schoft, schoft vrij laten - niet schuiven, mooi op zijn plek blijven - goede kwaliteit die er na tig keer wassen nog mooi uitziet - bij voorkeur ergens te bestellen zonder hoge verzendkosten of lange wachttijd
Er ligt trouwens onder het zadel al een drukverdelende pad met bontrandje.
Alvast bedankt!
Jester_
Berichten: 12557
Geregistreerd: 16-12-07
Woonplaats: Eerbeek
Geplaatst: 20-04-17 00:20
En de oude eskadron bicolors? Die zijn vrij dik, ik weet zo even niet hoe dik die ornaments dekje is. Zijn deze dikker dan de big squares?
@ Hester: de meeste andere dekjes die ik van Eskadron gevoeld heb, zijn niet zo dik als de 'velvet'. De bicolor weet ik eigenlijk niet. Die vind ik ook minder mooi.
Nu, ik zoek niet per se een Eskadron dekje hoor, een ander merk dat aan mijn wensenlijstje voldoet, mag ook!
De pads van QHP, Rossner en anky dan? Ik vond deze ook vrij dik aanvoelen.
Lukasje
Berichten: 12736
Geregistreerd: 06-01-15
Geplaatst door de TopicStarter: 01-05-17 07:49
Valerie_V schreef:
De pads van QHP, Rossner en anky dan? Ik vond deze ook vrij dik aanvoelen.
Excuses voor de late reactie, ik was een paar daagjes in Nederland. Klopt, die zijn vaak ook dikker maar het probleem bij mij is dat die de schoft niet vrij houden, ook de Anky niet.
Ik heb 2 hele dikke dekjes van volgens mij HH of anders een alternatief merk. Ze zijn niet heel mooi meer en wat oud (dus misschien niet meer te krijgen), mocht je een foto willen zien kan je me een berichtje sturen. Misschien kan je ze nieuw nog vinden!
Zijn hele fijne dekjes (ik heb een donkerblauwe en een witte) en gaan bij ons echt al jaren mee.