
Ik heb misschien een rare vraag. Onlangs een accidentje gehad met mijn (bijna nieuw

Nu was ik al een tijdje aan het zoeken naar een kaptoom, om te longeren.
Ik ken er nu niet veel van, maar is een kaptoom niet een soort hoofdstel zonder bit en met 3 ringen bovenop de neusriem?
Zou ik eventueel van mijn hoofdstel (dus zonder bit en zonder teugels) een soort kaptoom kunnen maken? Ik veronderstel dat een hoofdstel (ook al is het stuk) beter om het hoofd blijft zitten dan gewoon een halster?
Bovendien zou het me kosten besparen, aangezien ik pas een nieuw hoofdstel had gekocht (nu dus kapot), en opnieuw een nieuw hoofdstel heb moeten kopen om te kunnen rijden. Als ik nu ook nog een kaptoom moet kopen dan ben ik wel veel geld kwijt

Waar zou ik mijn loge aan kunnen vastmaken, ergens onderaan? of kan ik eventueel een bovenste ring vastzetten op mijn neusriem op 1 of andere manier?
Zou het ook zonde vinden om het hoofstel weg te gooien..