Ik heb nu enkele maanden een heel erg fijn Tekna dressuurzadel. Ik ben voor de volledig kunststof versie gegaan omdat ik deze fijner vind zitten. Mijn paard en ik zijn beide erg blij me het zadel, er is alleen 1 maar en ik vroeg me af of andere mensen dit ook hebben met dit zadel.
Het onderste zweetblad is het probleem. Op de plaatsen waar het V-singelsysteem zit is het zweetblad als het ware 'ingedeukt' onder de druk, vooral op de plaats waar dat ringetje zit (en ja daar heb ik inderdaad dat hoesje omheen zitten, maar dat is echt een dun flubbertje). Op zich zie je het nog niet eens echt hoor, maar ik maak me er toch zorgen om. Ik wil natuurlijk mijn zadel zo netjes mogelijk houden zodat het nog lang mee kan! Ik snap ook niet hoe het komt, heb namelijk niet het idee dat ik nu echt mijn paard zo strak aansingel dat dit het gevolg kan zijn. Overigens zorg ik altijd dat alles netjes zit, dus dat ringetje is niet gedraaid of iets in die richting.
Lieve Bokkers die ook een Tekna/Letek dressuurzadel hebben, hebben jullie ditzelfde 'probleem'?
Of hebben jullie enig idee waar dit door komt/hoe ik dit op kan lossen? Of stel ik me gewoon aan?

Ik zal morgen even kijken of ik wat foto's kan maken, dat maakt het misschien wat duidelijker.
Voor mensen die geen idee hebben hoe het onderste zweetblad er bij dit zadel uitziet, in deze advertentie staat een foto. Dit is dus niet mijn zadel.