
Ik ben op zoek naar een poetstas, hij hoeft niet allemaal vreemde dingetjes te hebben, gewoon een standaard. Ik wil maximaal (zonder verzendkosten) 15 euro uitgeven, met kortingscodes erbij. Ik heb geen haast met zoeken dus kan ook wachten.
Nu heb ik in het oog de volgende poetstassen en vroeg mij af of jullie er ervaring mee hebben en of jullie hem aanraden. Vooral van de Showmaster Classic Line.
Ik vind het fijn als de bovenkant dicht te ritsen is zodat ik door de rits een slotje kan halen zodat niemand er iets uit pak. Maar dit is geen eis.

Prijzen zijn zonder / met kortingen. Die van epplejeck heb ik 25% gerekend, ik wacht dan tot er een kortingscode is.
Bij elke poetstas hoor ik graag wat jullie voorkeur zou zijn. Een poetstas van max 15 euro aanraden mag ook!
Sectolin Klik
12,95 / 9,71 - epplejeck
+Bovenkant dicht te ritsen.
Showmaster Classic Line (marinekleur) - krämer Klik
19,90 / 10,90
+Bovenkant dicht te ritsen
+Extra dicht te ritsen vakje aan voorkant
-1 slechte review
Showmaster Lena (antracietkleur) - krämer Klik
14,90 / 4,90 (!!)
+Duidelijk de goedkoopste.
-Bovenkant niet dicht te ritsen
KNHS tas - divoza Klik
12,95 / 9,71
+Volgens reacties hele goede kwaliteit
-Bovenkant niet dicht te ritsen
Pagony - divoza Klik
9,95 / 7,47
+Goedkoop
-Bovenkant niet dicht te ritsen
Groetjes,
Mayca