Zadel leasen? Hoe zit dat?

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Maureen95

Berichten: 16543
Geregistreerd: 26-10-11

Zadel leasen? Hoe zit dat?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-10-15 21:02

Hoi!

Omdat ik mijn paard ga verkopen en ik op het moment geen passend zadel heb, wil ik een zadel gaan leasen. Mijn voorkeur gaat uit naar een westernzadel. Ik las dat het bij de country mill kan. Maar zijn er nog meer winkels waar het kan?

Hoe duur is zoiets? Moet je dan rekenen op 50 euro per maand? Of andere bedragen?

Rijlaarsdam

Berichten: 3771
Geregistreerd: 09-04-01
Woonplaats: stompetoren

Re: Zadel leasen? Hoe zit dat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-10-15 21:07

Als je je paard verkoopt, waar heb je dan een zadel voor nodig? voor zover ik het verleasen ken, is dat in een contract dat afloopt met kopen van het zadel.
Maar als je geen vast paard meer rijdt, wordt het lastig om een zadel te leasen of hebben dat op meerder paarden past. ( boomloos zou dan nog de beste oplossing zijn)

Maureen95

Berichten: 16543
Geregistreerd: 26-10-11

Re: Zadel leasen? Hoe zit dat?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-10-15 21:12

Ik wil een zadel omdat ik haar moet voorrijden. En ik wil nu nog even genieten van haar zolang ik haar nog heb :D

Oke dus het verleasen is alleen bij aankoop van een zadel?

elenaMM77

Berichten: 9548
Geregistreerd: 20-05-14
Woonplaats: Helmond

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-10-15 21:13

kvika schreef:
Als je je paard verkoopt, waar heb je dan een zadel voor nodig? voor zover ik het verleasen ken, is dat in een contract dat afloopt met kopen van het zadel.
Maar als je geen vast paard meer rijdt, wordt het lastig om een zadel te leasen of hebben dat op meerder paarden past. ( boomloos zou dan nog de beste oplossing zijn)


handig voor mensen die het paard willen uit proberen lijkt mij,
dat er een zadel op ligt waaronder het paard ontspannen kan lopen.
slecht liggend zadel kan het paard heel anders tonen
+ het beïnvloed de koper, immers slecht zittend zadel, wat is er nog meer niet goed gegaan in de omgang met dit paard? je weet immers niet in hoeverre het in de rug heeft doorgewerkt als koper.. je ziet een paard met niet goed passend zadel, hoe lang zou die er mee gereden zijn etc?


Als je je huis wilt verkopen, dan verf je ook dat ene muurtje even wat wat rommelig lijkt.. of vervang je die oude zichtbare leiding even.. Het eerste aanblik van een aankoop, is het meest belangrijk..

dus niet alleen de pony gepoetst of paard, maar ook hoeven netjes bekapt, passend en schoon tuig.. eerste indruk goed maken.


ik zou gewoon een plaatselijke zadelmaker/passer/verkoper bellen met je vraag TS..
Wie niet waagt wie niet wint. Wat je zoekt is een huurzadel, niet een lease zadel (leasen leidt bij alles behalve paarden tot een koop over het algemeen). Je kunt altijd aanbieden dat er ook een label van zijn bedrijf aan mag hangen en dat je zult proberen om de kopers dat zadel bij hem aan te schaffen omdat het zo goed ligt op dat paard..

reclame, plus kans op verkoop + inkomsten.. lijkt mij iets om over na te denken als zadelverkoper
Laatst bijgewerkt door elenaMM77 op 24-10-15 21:15, in het totaal 1 keer bewerkt

Maureen95

Berichten: 16543
Geregistreerd: 26-10-11

Re: Zadel leasen? Hoe zit dat?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-10-15 21:15

Wat jij inderdaad zegt Elena!

Ik ben opzoek gegaan op internet maar wordt er helaas niet verder wijs uit :(

vuurneon
Berichten: 50066
Geregistreerd: 17-10-03

Re: Zadel leasen? Hoe zit dat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-10-15 21:16


Maureen95

Berichten: 16543
Geregistreerd: 26-10-11

Re: Zadel leasen? Hoe zit dat?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-10-15 21:20

Oei maar 800 euro heb ik niet op dit moment om uit te geven aan huurkosten van een zadel := #studentzijn
Maar superbedankt voor je tip!

Zoe_97

Berichten: 9531
Geregistreerd: 18-11-10
Woonplaats: België

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-10-15 21:20

kan je geen goedkoop tweedehands boomloosje kopen? die kan je ook makkelijk weer verkopen?

Maureen95

Berichten: 16543
Geregistreerd: 26-10-11

Re: Zadel leasen? Hoe zit dat?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-10-15 21:23

Ik ben denk ik een beetje verwend maar ik vind boomloze zadels helemaal niks :( Ik ben niet tegem boomloze zadels hoor. Maar ik zit er niet lekker in en Holly is een westernpaardje waar ik het liefst dan even een westernzadel voor wil :)

pmarena

Berichten: 52252
Geregistreerd: 09-02-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-10-15 09:21

Ik zou ook voor een leuk boomloos / flexibel western zadeltje via Marktplaats ofzo gaan. Grote pas-kans en kan je met een beetje geluk voor dezelfde prijs weer verkopen als paard weg is.

(of de koper koopt het er gewoon bij :) ).