deken opdoen of niet?

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Mogwai2009
Berichten: 17
Geregistreerd: 27-07-15

deken opdoen of niet?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-09-15 12:52

hoi allemaal,
omdat mijn paardje erg mager is (van ouderdom) was ik aan het denken haar een deken om te doen voor de winter. Vorige winter merkte ik vaak dat ze het koud had en vooral dan als ze nat werd. Ze staat 24/7 buiten, maar heeft een inloopstal dus ze kan wel naar binnen. Mede omdat ze zo mager is heb ik een beetje schrik dat als ze het koud gaat hebben ze nog meer gaat vermageren.
Wat denken jullie, zou het een goed idee zijn van een deken op te leggen? En zo ja, wat voor een deken dan? Gewoon een regendeken of echt iets met een vulling, dus een echte winterdeken?
avast bedankt!

liedjuh2

Berichten: 2442
Geregistreerd: 18-01-10
Woonplaats: Waar mijn huisje is....

Re: deken opdoen of niet?

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-09-15 12:54

Ik zou wel een deken opleggen, dan hoeft ze haar energie niet meer te gebruiken om warm te blijven. Ik zou beginnen met een fleece gevoerde regendeken. Als ze het midden in de winter kouder krijgt kan je nog naar 200 grams gaan.

Mogwai2009
Berichten: 17
Geregistreerd: 27-07-15

Re: deken opdoen of niet?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-09-15 12:57

Oke bedankt! Maar wanneer begin ik dan best met de deken op te leggen?

pien_2010

Berichten: 49137
Geregistreerd: 08-12-10
Woonplaats: Limousin

Re: deken opdoen of niet?

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-09-15 12:59