elenaMM77 schreef:mrie, volgens mij heb je gelijk..
nu rust er sowieso geen gelijk gewicht op iedere beugel..
omdat je ongelijke benen hebt, kun je het vergelijken met iemand die zijn beugels 2 cm ongelijk heeft zitten.. de enige manier om dan het gewicht correct te krijgen is scheef te gaan zitten.
om je benen recht te krijgen, moet je of een blokje plaatsen, of de beugels ongelijk zetten.. waarbij het laatste het makkelijkst is door beugelriemen gewoon op de juiste lengten een gaatje te geven, waardoor je beugels een gelijk gewicht dragen.
Ook nu rust er een gelijk gewicht op de beugels, dat is als de ruiter niet scheef is gaan hangen.
Je kunt recht in het zadel zitten én je beugels gelijk hebben. Het lente verschil wordt opgevangen door de buiging van je heup, knie en enkel. Het vervelende is dat de meeste mensen dan het gevoel hebben dat ze scheef zitten, wat opgelost kan worden door één beugel te verstellen, of een dikker voetje in je beugel te zetten.
Ik denk eigenlijk dat je je aan moet passen aan je lijf. Leer goed te zitten en bewegen ondanks...
Maar goed wat ik allemaal vind dat doet er nu niet toe