Echter zit ik met een probleempje waar de creatievelingen onder jullie mij misschien wel mee kunnen helpen

Het halsdeel sluit namelijk met klittenband, maar uiteraard gaat dit niet volledig dicht. Op zich geen probleem, maar ik rij met een natural hackamore en dus touwteugels. Deze blijft aan 1 kant regelmatig in de klittenband hangen .. Niet alleen niet zo fijn maar ook niet zo goed voor de teugel op zich, die ziet er na een paar keer al een stuk minder mooi uit
Zou ik daar nog wat aan kunnen doen? Dacht het overtollige klittenband afplakken met iets ofzo, maar wat? Bestaan er klittenbandafsluitstrookjes ofzo?
(volgens google niet
). Of andere opties?
Het is zondagmorgen zullen we maar zeggen
Want daar vind je wel veel van dat soort dingen .. Weet natuurlijk niet de precieze maat, maar kan ook altijd op maat geknipt worden neem ik aan? Kan ik eventueel kijken voor iets wat zeker breed genoeg is en dan eventueel knippen..