Titel zegt genoeg toch? Er zijn zo veel beugels op de markt. Ik ben zelf verknocht aan mijn GPG beugels. Maar ben stiekem ook een beetje aan het orienteren op een lichtgewicht beugel. En dan bedoel ik iets in de trant van een alu-beugel met een breed voetbed.
Iemand ervaring? En welke beugel raadt je dan aan?
Ik heb JIN stirrups (of nouja, uit een afgekeurde partij dus zonder merkje). Ik heb jaren met beweegbare beugels gereden en was er heilig van overtuigd dat ik nooit meer iets anders wilde. Hier goedkoop aan gekomen en ze zitten goddelijk. Het brede voetbed was even wennen maar biedt veel meer stabiliteit. Ik mis het bewegende deel totaal niet terwijl ik hele brieke enkels heb. Lichtgewicht is ideaal, zadel is er een stuk lichter van geworden.
Koper
Berichten: 32228
Geregistreerd: 12-10-07
Woonplaats: waar meer kalk dan water uit de kraan komt
Geplaatst: 26-05-15 22:55
Ik heb een paar aluminium beugels (bij koop bij paard in) en een paar messing. Zelfde model alleen ander materiaal. En ik merk heel weinig verschil. De aluminium zijn wat minder makkelijk terug te vinden met je voet als je ze kwijtraakt.