Ik heb even een vraag. Normaal koop ik eigenlijk al mijn spullen bij www.kramer.nl maar ik wil eigenlijk ook wel weer een keer iets nieuws proberen. Weet iemand heel toevallig leuke (web)shops? Hebben jullie ook nog specifieke merken die jullie gebruiken? Ik hoor het graag!
Ik koop altijd bij het Drunens Ruiterhuis als ik echt iets nodig heb. Daar hebben ze ten minste nog kwaliteit, verstand en geen belachelijke prijzen. Dingen die ik niet persé nodig heb of toevallig tegenaan loop koop ik ook wel eens online voor een leuke prijs.
Meestal bij de Divoza of Epplejeck, maar dat komt ook omdat die dichtbij zitten. Voor simpele dingetjes als halsters of borstels ga ik ook wel eens naar de welkoop, maar dit alleen als ik iets met spoed nodig heb.
ik zag bij ej mooie bandages staan met korting van 19.- voor 9.- nu wil ik deze kopen ma bij betalen krijg ik de korting niet? hebben jullie een idee hoe ik dit wel krijg of is die actie al afgelopen
loesje4600 : Bij epplejeck adverteren ze vaak met de laagste prijs voor een bepaalde kleur. Dan staat er bijvoorbeeld '16,75 voor QHP zadelpads' maar als je dan goed leest blijkt het alleen om de kleuren appelgroen en geel te gaan in de maat cob, voor de maat full in het zwart betaal je gewoon de oorspronkelijke prijs. Heel irritant!
Heb zelf niet echt 1 vaste. Ik vergelijk altijd prijzen en verzendkosten. Divoza is vrij duur in verzendkosten dat is wel jammer. Agradi bestel ik vrij vaak. Vooral omdat ze lage verzendkosten hebben. En je dus met bepaalde producten nog het goedkoopst uit bent. Verder ruitershops in de omgeving. Kramer ook fijn alleen je moet best lang wachten. Maar als je rekening houdt met een week ook prima te doen.