Ik heb vorig jaar een zadel laten aanpassen waardoor ik erg veel geld ben 'kwijt' geraakt, gezien ik nu in de tussentijd al weer 2 andere zadels heb gepast.
Mijn paard wordt afwisselend getraind wegens mijn filltime baan. De ene keer 4 dagen maar nu staat ze al weer 2,5 maand stil. (Mede door zadel issues)
Ik heb onlangs de wintec 500 dressuur gepast, helaas past dit model helemaal niet op haar. Het zadel ligt er echt 'op' ipv 'omheen'

Nu wil ik graag eens een tekna proberen. Deze zou je kunnen laten aanpassen door middel van infra rood. Ik heb geen idee hoe dit in zijn werk gaat, maar dat weet de zadelmaker vast wel.
Meestal pas ik een zadel, kijk ik samen met mijn instructrice of het goed past, zo ja; Koop ik hem en laat ik er een zadelmaker naar kijken om vervolgens aan te passen. Het geld om een compleet zadel aan te laten meten heb ik helaas niet.
Heeft iemand misschien hetzelfde probleem bij zijn paard en welk zadel hebben jullie?
Mijn budget ligt rond de 350,- en het hoeft echt geen mega mooi/nieuw zadel te zijn, als het maar goed past en/of passend kan maken.
Ik heb maandag en dinsdag weer een afspraak om te passen, 1 medium-wide zadel en 1 medium zadel. Ik ben benieuwd...