Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
igor001 schreef:Hoihoi,
Wat ik fijn vind aan springen met mijn dressuur zadel is dat het mij door de diepe zit en grote kniewrongen, beter in het zadel houdt.
Met een dressuurzadel kan je best eens voor de lol springen. Maar hoge hindernissen en parcoursen zou ik toch echt met vzh/springzadel doen. antje_vip schreef:Dan kun je beter eerst aan je zit gaan werkenMet een dressuurzadel kan je best eens voor de lol springen. Maar hoge hindernissen en parcoursen zou ik toch echt met vzh/springzadel doen.
daar moet ik ook zeker aan werken met springen, maar het voelt gewoon als een stukje meer zekerheid. Merk nu al dat ik een stuk minder durf dan vroeger
igor001 schreef:Er wordt veel gezegd dat het 'fijner' is met springzadel, maar wat maakt het fijner? Daar ben ik naar op zoek
auw.
