Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Marocje schreef:Sowieso moet je niet alleen die doekjes gebruiken en dan invetten: Je verspreid alleen wat vuil met die doekjes, haalt er maar een beetje echt af. .
_l_amanda_l_ schreef:Marocje schreef:Sowieso moet je niet alleen die doekjes gebruiken en dan invetten: Je verspreid alleen wat vuil met die doekjes, haalt er maar een beetje echt af. .
Dat wil ik toch even tegenspreken: ze werken echt wel goed; ook met zeer ernstige vervuiling.. Wij hebben nl. een "hondenbank" van leer, en vier grote honden die daar geregeld met baggerpoten overheen raggen, dus bankje was officieel grijs maar nu donkerbruin. Heb een half pakje actiondoekjes verbruikt en het bankje is weer brandschoon!
Maar TS: zou het nog even over doen met echte zadelzeep (zo'n blok) , dat is ook voeding voor het leer, en daarna misschien nog vetten?
Marocje schreef:Dat kan. Maar hoe de zadelpasser het uitlegde vond ik erg aannemelijk: Die doekjes zijn prima voor incidenteel, niet dagelijks gebruik. En voor echt onderhoud dus met een glycerine zeep schoonmaken en daarna met water. Met die doekjes blijf je dus ook de glycerine uitsmeren, wat er echt af moet zijn wanneer je het opnieuw invet.