ik ben benieuwd naar ervaringen,ik kan er namenlijk weinig over lezen....
magda_90
Berichten: 32912
Geregistreerd: 24-09-06
Geplaatst: 08-05-14 12:20
Zo te zien is het een normale Filet Baucher bit en "Feeling' is het merk.
Bitten met deze bitringen ‘hangen’ als ware in de mond en kunnen zo de lagen en de tong ontzien. Dit heeft als nadeel dat de scharnieren van enkel- en dubbelgebroken mondstukken onophoudelijk tegen het gehemelte aanliggen. Nog een nadeel is dat het mondstuk bij de Baucher-ringen vastligt, het paard kan dus beperkt met zijn tong het mondstuk verplaatsen.
Ik hoor er zelf gemengde verhalen over. Het ene paard is veel rustiger geworden in de aanleuning juist omdat deze bitten de lagen en tong ontzien. Het andere paard is er juist veel onrustiger meer geworden vanwege de druk tegen het gehemelte.
Zelf ben ik meer te spreken over de FB en dan juist ongebroken. Myler heeft hem geloof ik ook, dus dat het mondstuk mooi gevormd blijft naar de mond.